Szybki kontakt

Firma Sprzątająca "Promyk"
43-100 Tychy
ul. Żaków 11
tel.: 48 (32) 328-20-97

Aktualnosci

Jeśli mydło, to tylko w pianie

Tork otwiera nową erę w branży czystości i wprowadza nowe, uniwersalne mydło w pianie. Trzy rodzaje pianki pozwalają na używanie systemu praktycznie wszędzie, nawet w łazienkach o dużym natężeniu ruchu. Dzięki łatwemu dozowaniu system jest przyjazny zarówno dzieciom, jak i osobom starszym.

Fenicjanie zaczęli produkować  mydło w I wieku naszej ery. Wynalazek ten powstał dzięki połączeniu tłuszczów zwierzęcych z roślinami produkującymi pianę. Dziś firma Tork udowadnia, że zarówno zwyczajne mydło, jak i mydło w płynie powinny bezpowrotnie odejść do lamusa i proponuje coś zupełnie innego – nowoczesny system mydła w pianie.

System mydła w pianie Tork składa się z dozownika i wymiennych wkładów. Dozownik w błyskawiczny sposób dostarcza skutecznie czyszczącą i łatwą do spłukania pianę. Można go uzupełniać trzema rodzajami mydła, dzięki czemu odpowiada on oczekiwaniom klientów biznesowych dowolnej branży.

Od służby zdrowia po gastronomię i przedszkola

Piana Tork Extra Mild Foam Soap Non Perfumed nie tylko czyści, ale i dezynfekuje skórę. Posiada właściwości antybakteryjne, a dzięki niskiej zawartości alkoholu może być stosowana do częstego mycia nawet przez osoby o wrażliwej skórze. Ten rodzaj piany idealnie nadaje się do umieszczenia w łazienkach w służbie zdrowia, gdzie priorytetem jest unikanie zakażeń i utrzymanie najwyższych standardów higieny.

Tork Antimicrobial Foam Cleanser to rozwiązanie idealne np. dla restauracji oraz firm cateringowych, gdzie bezwzględna czystość rąk jest koniecznością. Ten rodzaj piany nie tylko czyści i dezynfekuje, a też usuwa z rąk zapach jedzenia. Istnieje także wersja uniwersalna - Tork Mild Foam Soap - nadająca się do łazienek w dowolnym miejscu. Piana w tej wersji jest przede wszystkim bardzo wydajna i ma przyjemny zapach.

Korzystanie z systemu mydła w pianie Tork jest intuicyjne i nie wymaga użycia siły, przez co idealnie nadaje się on do łazienek, z których korzystają dzieci, np. w przedszkolach, czy szkołach. Dzięki niemu nawet najmłodsi będą w stanie sami zadbać o utrzymanie czystości rąk, a delikatna, niedrażniąca oczu piana sprawi, że mycie stanie się dla nich przyjemnością.

Prosta obsługa – mniejsze koszty

Intuicyjne i proste jest nie tylko codzienne korzystanie z systemu mydła w pianie Tork, ale też jego uzupełnianie i konserwacja. Dozownik mieści wkład z mydłem znajdującym się w szczelnie zamkniętej, osobnej butelce – takie rozwiązanie pozwala na stałe utrzymanie dozownika w czystości, a  jego napełnianie trwa tylko kilka sekund. Aby uzupełnić zapas mydła wystarczy otworzyć dozownik, wyjąć z niego pustą butelkę, w jej miejsce umieścić pełną, zamknąć dozownik – i gotowe.

System mydła w pianie Tork został zaprojektowany z myślą o łazienkach o dużym natężeniu ruchu. Wielkość dozownika pozwala umieścić go w każdym, nawet niewielkim pomieszczeniu, a mimo to jest on w stanie wytworzyć taką ilość piany, która potrzebna jest do umycia 2 500 par rąk – co oznacza też, że nie wymaga on częstego uzupełniania.

W trosce o skórę dłoni

Zadaniem mydła jest nie tylko skutecznie czyścić i dezynfekować,  ale powinno być też przyjazne dla skóry. Mydło w pianie Tork pozytywnie przeszło badania dermatologiczne, a dzięki składnikom takim jak: gliceryna, prowitamina B5 czy betaina odżywia skórę i chroni ją przed wysuszeniem. Istnieje też specjalna, bezzapachowa i niezawierająca siarczanów wersja mydła w pianie, która idealnie nadaje się dla osób z wrażliwą skórą. Mydło w pianie Tork jest przyjazne również dla środowiska, co zostało potwierdzone licznymi nagrodami, m.in. EU EcoLabel i Nordic Ecolabel.