Szybki kontakt

Firma Sprzątająca "Promyk"
43-100 Tychy
ul. Żaków 11
tel.: 48 (32) 328-20-97

Aktualnosci

Czystość w Twoich rękach

Najwyższy standard higieniczny obsługiwanego obiektu najłatwiej osiągnąć posługując się profesjonalnymi rozwiązaniami czyszczącymi.

Wysoki poziom higieny jest niezbędnym i koniecznym elementem w każdym miejscu pracy – czy to w biurze czy zakładzie produkcyjnym. Kluczową rolę ogrywają tu firmy sprzątające, w których rękach leży odpowiedzialność za poziom higieny w środowisku pracy. Jednym z najważniejszych atutów firm sprzątających niewątpliwie jest wysoki standard świadczonych usług oraz profesjonalne podejście do Klienta. Dlatego przestrzeganie zasad higieny oraz korzystanie z właściwych rozwiązań czyszczących jest niezbędnym warunkiem pracy firm sprzątających. Ponadto, stosowanie profesjonalnych produktów higienicznych przez firmy sprzątające zwiększa ich prestiż, co wpływa na decyzję Klienta o wyborze firmy świadczącej dla niego usługi w zakresie dbałości o środowisko pracy.

To czego Twoja firma sprzątająca potrzebuje w kwestii efektywnego sprzątania i zapewnienia wysokich standardów higieny znajdziesz w kompleksowych rozwiązaniach Tork.


Gotowe do natychmiastowego użycia

System Tork Premium Wet Wipe Surface Cleaning został stworzony przede wszystkim do profesjonalnego zastosowania w środowisku, gdzie wymogiem jest skuteczne czyszczenie połączone z dużą wygodą. Nowe rozwiązanie Tork to nasączone czyściwo non-woven przeznaczone do czyszczenia powierzchni. Specjalny środek nasączający rozpuszcza zabrudzenia, a gruby i mocny materiał non-woven wchłania je i usuwa z czyszczonej powierzchni. Produkt Tork doskonale radzi sobie z czyszczeniem nawet ciężkich, tłustych zabrudzeń.

Czyściwa nasączone cieszą się dużym zainteresowaniem, gdyż są gotowe do natychmiastowego użycia i nie wymagają stosowania dodatkowych środków czyszczących – co gwarantuje oszczędność czasu, miejsca magazynowania oraz pieniędzy. Dodatkowo, naszą ambicją było znaleźć rozwiązanie, które byłoby zarówno skuteczne w czyszczeniu, jak i delikatne dla skóry dłoni. Zwykle detergenty zdolne do usuwania trudnych zabrudzeń są dosyć agresywne dla skóry. Natomiast środek nasączający czyściwo Tork został przebadany dermatologicznie i uzyskał opinię bezpiecznego dla skóry dłoni.

Czyściwo nasączone Tork jest zamknięte w wygodnym, przenośnym wiaderku, które zapewnia pełną mobilność. Dzięki temu system Tork jest idealny do użycia przez firmy sprzątające we wszystkich miejscach pracy, czy to biurach, czy zakładach przemysłowych. Dodatkowo, konstrukcja wiaderka z unikalnym silikonowym otworem pozwala na łatwe dozowanie jednego odcinka za każdym razem, co pozwala na kontrolę zużycia czyściwa, a równocześnie chroni czyściwo przed wysychaniem.

Produkt dostępny jest w wiaderku zawierającym 58 odcinków czyściwa o wymiarach 27x27 cm.


Indywidualne rozwiązanie

System Tork Premium Specialist Cloth Precision Cleaning Handy Bucket oferuje z kolei czyściwo do nasączenia, z możliwością stworzenia indywidualnego rozwiązania czyszczącego. Jest on przeznaczony przede wszystkim do obszarów o zwiększonej higienie. System Tork zawiera rolkę miękkiego, wytrzymałego i niskopylnego czyściwa non-woven Tork Premium Precision Cleaning oraz plastikowe wiaderko. Najwyższa jakość czyściwa Tork Premium Precision Cleaning sprawia, że jest ono skuteczne przy czyszczeniu nawet delikatnych instrumentów medycznych czy innych wrażliwych powierzchni.

Uniwersalność systemu Tork polega na tym, że istnieje możliwość nasączenia czyściwa dowolnie wybranym środkiem czyszczącym, dezynfekującym czy odtłuszczającym, aby otrzymać kompletne rozwiązanie dopasowane do wymagań danego miejsca pracy. Pojemny system mieści nawet 4 litry środka nasączającego.

Przenośny system dozowania w postaci wiaderka gwarantuje, że czyściwo jest zawsze pod ręką, a praktyczne zamknięcie wiaderka chroni nasączone czyściwo przed wyschnięciem.

Ważną zaletą systemu Tork jest możliwość zakupu wymiennego wkładu, co sprawia, że jest to rozwiązanie niezwykle ekonomiczne i ekologiczne! Ponadto, system Tork zużywa mniej środka nasączającego niż tradycyjne rozwiązanie polegające na oddzielnym stosowaniu czyściwa i środka czyszczącego.

Produkt dostępny jest w wiaderku zawierającym 250 odcinków czyściwa o wymia¬rach 17,5x28 cm.


Prawdziwe odcienie higieny

Tork Premium Specialist Cloth Colour Coded to wytrzymałe, chłonne ściereczki non-woven dostępne w kolorze niebieskim, zielonym, czerwonym i żółtym. Fakt występowania różnych kolorów pozwala na czytelny podział zadań czyszczących – każdy kolor przeznaczony jest do czyszczenia innych powierzchni czy stref czystości i może być używany kilkukrotnie w ciągu dnia pracy. Stosowanie różnych odcieni czyściwa poprawia higienę, chroni przed ryzykiem krzyżowego przenoszenia zakażeń oraz pomaga bardziej efektywnie przestrzegać norm HACCP.

Wytrzymałe ściereczki nie rozrywają się w użyciu, a ich duża chłonność i unikalna porowata struktura sprawiają, że doskonale zbierają zabrudzenia. Rozwiązanie Tork świetnie współpracuje ze wszystkimi standardowymi środkami czyszczącymi i dezynfekującymi.

Ściereczki Tork są przeznaczone przede wszystkim dla firm sprzątających, które obsługują obszary wrażliwe na higienę, np. przemysł spożywczy, gastronomię czy sektor służby zdrowia, gdzie kluczowe jest posiadanie dobrze określonego systemu czyszczącego.

Ściereczki Tork mogą być używane do powtarzalnych zadań związanych z ogólnym czyszczeniem, wycieraniem i dezynfekowaniem. Są one dostępne w kompaktowych paczkach, które mogą być wygodnie przechowywane i przenoszone. To czyni je szczególnie odpowiednie do użycia przez personel sprzątający.

Ściereczki Tork dostępne są w paczkach mieszczących 40 odcinków o wymiarach 38x30 cm.


Higieniczny system „na wynos”

System Tork Handy Pack to wysokiej jakości papierowy ręcznik w roli ukryty w tekstylnym opakowaniu, które jednocześnie pełni funkcję dozownika. Długa rolka ekologicznego, chłonnego ręcznika jednorazowego użytku Tork Advanced Wiper 415 zapewnia dużą wydajność. Całkowicie przenośne, kompletne rozwiązanie gwarantuje łatwy dostęp do czystego ręcznika w każdym miejscu oraz zapewnia użytkownikom swobodę ruchów i pełną mobilność, tworząc prawdziwie higieniczny system „na wynos”.

Opakowanie wyposażone w wygodne uchwyty pozwala na umieszczenie lub zawieszenie systemu w łatwo dostępnym miejscu – np. przymocowanie do paska czy umieszczenie go na wózku ze środkami czystości. Trwały materiał, z jakiego wykonany jest dyspenser chroni ręcznik przed zabrudzeniem. Praktyczne dozowanie„pociągnij i urwij” oraz ząbkowana krawędź dyspensera ułatwiają oderwanie takiej ilości ręcznika, jaka jest potrzebna w danej sytuacji. Ponadto, zapinana na zamek pokrywa zapewnia łatwą wymianę wkładu.

Ręcznik dostępny jest w opakowaniu zawierającym rolkę o długości 120 m i wysokości 14 cm.


Katarzyna Szczęsna
Product & Market Manager
SCA Hygiene Products Sp. z o.o.
Promocje
TASKI dla Wszystkich. Czyści za grosze.