Szybki kontakt

Firma Sprzątająca "Promyk"
43-100 Tychy
ul. Żaków 11
tel.: 48 (32) 328-20-97

O Firmie

Dlaczego my...

Promyk to profesjonalna firmą sprzątającą, która zajmuje się kompleksowym sprzątaniem biur, obiektów użytkowych, magazynów. Sprzątamy również klatki schodowe i osiedla.

Dodatkowo wyspecjalizowana część naszej firmy obsługuje klientów indywidualnych. Kompleksowo sprzątamy domy i mieszkania, także wykonując gruntowne sprzątanie pobudowlane i poremontowe.

Każdego dnia z sukcesem sprzątamy tysiące metrów kwadratowych, ciesząc się zadowoleniem naszych klientów. Zapewniamy profesjonalne i rzetelne wykonanie każdej usługi. Dostarczamy niezbędnych środków czystości wysokiej jakości. Jesteśmy solidni, dokładni i skuteczni. Szczególną uwagę zwracamy na dobór naszych pracowników, którzy przyczyniają się do naszego sukcesu. Stawiamy na ich odpowiednie kwalifikacje, uczciwość, wysoką kulturę osobistą.

Jesteśmy elastyczni i do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, dostosowując zakres i częstotliwość prac do Państwa oczekiwań. Realizujemy zarówno stałe jak i jednarozowe zlecenia.

Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważny dla prestiżu i wizerunku firmy jest wygląd jej obiektów, dlatego z ogromną starannością i zaangażowaniem dbamy o porządek w miejscach pracy naszych Klientów. Naszą ofertę dostosowujemy indywidualnie do charakteru obiektu oraz rodzaju czyszczonych powierzchni. Mogą być Państwo pewni, że zamówiona u nas usługa będzie wykonana z pełnym zaangażowaniem i profesjonalizmem. Korzystając z naszych usług porządkowo-czystościowych zyskują Państwo nie tylko komfort pracy w estetycznych pomieszczeniach, ale także oszczędzają cenny czas, który można spożytkować na wykonywanie kluczowych obowiązków związanych z prowadzeniem działalności biznesowej.

Oferujemy kompleksowe usługi z zakresu sprzątania:

  • pomieszczeń biurowych
  • obiektów użyteczności publicznej
  • obiektów przemysłowych
  • obiektów handlowych
  • jednostek służby zdrowia
  • magazynów
  • terenów wokół obiektów

Zapraszamy do współpracy i korzystania z naszych usług.